Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Як голосували на виборчих дільницях у харківській колонії

Станом на 12-ту неділі проголосували практично всі засуджені Харкова. З огляду на невелику кількість виборців на спеціальних виборчих дільницях волевиявлення триває динамічніше. У Харкові та Полтаві загалом працювали 24 спец ДВК. Як голосували в Качанівській виправній колонії, де відбував покарання один із тих, хто зараз серед кандидатів у виборчих списках, дізналися наші журналісти.

колонія. харків, вибори

Харківська спецдільниця №375 розміщена в Качанівській виправній колонії. Тут відбувають покарання жінки. Засуджені почали голосувати, як і на решті ДВК, о 8 ранку. Олена вже зробила вибір.

Олена, засуджена:

Чтобы было все спокойно, не было войны. Мир. Понижение тарифов. Обычные человеческие желания.

Для місцевих засуджених у цих виборчих перегонах є і своя інтрига  один із кандидатів у списку і сам близько 4-х місяців відбував покарання у Качанівці. Світлана в колонії нещодавно і тих часів не застала. Говорить для неї, цей біографічний факт ролі у виборі не грає. Але приводом для розмов став.

Світлана, засуджена:

Стаття схожа у нас. Тому єсть шутки.  Інколи можем косу заплести. Як попала, наскільки крупний размер  такі шутки, дівчачі.

Процедура волевиявлення тут від звичайних дільниць нічим не різниться. Так само розміщені довідки про кандидатів на пост Президента. Представники політсил приїжджали розповідати про свої передвиборчі програми. Жінки переконують, поінформовані добре, хоча політреклами довкола них менше, ніж у решти виборців.

Наталя, засуджена:

Всем интересно, кто будет. Кто будет лучше, мужчина или женщина. То есть мнения разделяются у людей.

Єдина різниця голосування проходить швидше. Тут усього 271 виборець. І хоча право мають взяти бюлетені в будь-який час з 8-ої до 8-ої, жіноцтво поспішає за бюлетенями.

Ірина Євреїнова, заступниця начальника Качанівської виправної колонії № 54:

У наших подопечных сегодня выходной день, и они хотят максимально быстро заняться своими делами в выходной день. Предоставить полностью день себе. Из-за этого у нас максимально, ну максимально не могу сказать, но быстрее проходят выборы, чем на других выборчих дільницях.

Юрій Дубовік, голова спеціальної ДВК в Качанівській колонії:

У нас проголосуют, я так предполагаю, полчаса, минут 40 – мі закончим. Потому что две третьих уже прошли. 270 человек  это немного.

За досвідом, зазначає голова ДВК, спецдільниці в колоніях фінішують одними з перших.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023