Як буде виглядати Харківський зоопарк після реконструкції?

Харківський зоопарк після реконструкції. Відео анімованого проекту розмістив у ФБ Харківський міський голова Геннадій Кернес.

Харьковский зоопарк после глобальной реконструкции

Дорогие харьковчане!Хочу показать вам, как будет выглядеть наш зоопарк после глобальной реконструкции. Верю, что вам это будет интересно и надеюсь на ваше понимание.Продолжаем делать наш любимый Харьков лучшим городом на Земле.✌️

Опубліковано Геннадієм Кернесом 25 січня 2018 р.

У ролику можна побачити нове зонування, оригінальні оглядові майданчики, завдяки яким місцини для тварин стають віддаленими від людей і нагадують локації живої природи. Також показали, якими стануть старі й нові будівлі зоопарку, зокрема, океанаріум “Водний світ” і “Дім жирафів”. Дописом у ФБ за 3 години поділилися понад 2 тисячі людей, а оцінили його майже 4 тисячі. Глобальну реконструкцію в Харківському зоопарку, до слова, найстарішому в Європі (заснований у 1895), почали в 2016 році. Відповідно до проекту тут мають застосувати сучасні підходи до утримання тварин (практично не лишиться кліток, відкриють зоогеографічні зони). Також на гостей чекає зустріч із новими мешканцями зоопарку, тут з’являться пінгвіни, жирафи та білі ведмеді. Їх подарують Харкову. Нагадаємо, що вхід для відвідувачів у мерії обіцяють зробити безкоштовним. У бюджеті 2018 року на оновлення і розвиток Харківського зоопарку запланували 742 млн грн.

Новини. Харків&Україна visti.news

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

bigmir)net TOP 100