Вся Україна віддала данину пам’яті подвигу кіборгів-захисників Донецького аеропорту

Вся Україна 21 січня в віддала данину пам’яті подвигу кіборгів. Слава українських воїнів знову розлетілася в десятки міст світу практично з усіх аеропортів країни, як стало відомо Вісті Ньюс. У терміналах зіграли військові оркестри й на кілька хвилин пасажири та гості уявили, що якби не була зупинена військова агресія в межах зони АТО, їм не було б звідки відлітати у подорожі чи на зустрічі. Як звучать найкращі оркестри ЗСУ – у відео.

До летовища Харкова 21 січня щороку приходить Максим Платонов. Полковник три роки тому знаходився в найгарячішій точці зони АТО – біля Донецького аеропорту. На його очах закінчилася варта захисників ДАПу довжиною у 242 дні.

Максим Платонов, полковник ЗСУ:

Все это было на наших глазах – падала и вышка, и аэропорт. Все видели, помогали тоже своими огневыми средствами нашим товарищам. Я находился в 3 км от аэропорта, потому я защищал Донецкий аэропорт, но считаю, что киборгом может называться тот человек, который был именно внутри терминала, которые в тяжелое время без укрытий защищали аэропорт.

Максим серед тих, хто прийшов послухати живу музику у живому завдяки кіборгам аеропорту Харкова.

Юрій Калгушкін, в.о. начальника Харківського військового гарнізону:
Загинули біля 200 військовослужбовців. Вони герої вони захищали незалежність і територіальну цілісність України, і сьогодні ми вшановували їх пам’ять разом із 2 оркестрами – оркестр Харківського національного університету повітряних сил і Національної Академії Національної гвардії України.

Найближчим до Донецького аеропорту є Дніпропетровський, але не зважаючи на відстань одразу в 7 містах України пасажири та учасники акцій почули потужні оркестри Збройних сил. Ось так грали у Львові.

А це вже Київ, і тут у Міжнародному аеропорту “Бориспіль” увічнювали подвиг кіборгів 270 музикантів.
Володимир Дашковський, начальник військово-музичного управління ЗСУ:
Ми підбирали завчасно репертуар, який сьогодні виконували. Прозвучала відома на весь світ композиція “Ін Сіленціо”, що в перекладі значить “Тиша”. Це в тиші – значить ми хочемо вшанувати.

Також в аеропортах пролунала композиція “За честь і славу”, якою музиканти підкреслили, – боротьба за них триває і зараз.

Вісті Ньюс. Новини. Харків&Україна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

bigmir)net TOP 100