Всесвітній день пирога: у Харкові секрети приготування сотні видів пирогів знають у пекарні Хлібна Хата

В останні дні січня у світі відзначають День пирога. Традиція віддавати гастрономічну шану цим наїдкам виникла в Америці 3 десятки років тому, але смачне свято давно перейшло кордони. У Харкові секрети приготування понад сотні видів пирогів знають у пекарні Хлібна Хата.

23 січня весь світ відзначає День пирога. Харківська пекарня Хлібна хата з пирогами вже 7 років. За цей час зібрали купу рецептів і готують сотню видів пирогів.

Фаіля Бузська, завідувачка виробництвом пекарні «Хлібна Хата»:

Натуральные продукты, итальянская мука, кстати, мы добавляем цельнозерновую. Стараемся так, чтобы это было и полезно, и вкусно.  Домашнего качества, поэтому женщина может себе позволить отдохнуть, а не стоять долго у плиты.

Пироги в «Хлібній Хаті» на будь-який смак: з начинкою з якісного м’яса та в будь-яку пору року з натуральних фруктів, для них спеціально заготовляють продукти. Тому прихильників у пекарні безліч у всьому місті. Тим більш що працює безкоштовна доставка.

Альона та Аліна, постійні клієнтки:

Мы ходим сюда каждый день, потому что здесь все время все свежее. Это раз. И два – очень нравится, вкусно готовят.  Со сливами очень вкусные пироги, с клубникой. В основном булочки с кремом едим.

У Хлібній хаті завжди слідкують за новинками кулінарії. Готові радувати сезонними стравами, випічкою до свят і домашніми напівфабрикатами. Досвіду пекарні довіряють, тому тут працюють і з індивідуальними, і з оптовими замовленнями.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.