Волонтерів нагородили за допомогу бійцям АТО

Захищати батьківщину – це не тільки обов’язок військового. За час російської агресії проти України на захист цілісності держави став чи не кожен українець. 5-го грудня у світі дякують усім, хто носить почесне звання «волонтер». У Києві до свята від Міністерства борони нагородили майже сотню волонтерів за гуманітарну участь в АТО, як стало відомо Вісті Ньюс.  Ще 40 отримали відзнаки від Президента України.


До міжнародного дня волонтера у Центральному будинку офіцерів Збройних Сил України нагородили 150 волонтерів — усі вони допомагали бійцям в АТО.
Ганна Майборода, співголова ради волонтерів МО України:
Сьогодні будуть відзначені відзнаками на участь в АТО від Президента України волонтери, і будуть відзначені нагородами та відзнаками від міністра оборони України волонтери, які на протязі 4-х років допомагають військовим підрозділам на фронті, які по суті справи боронять нашу землю спільно з військовослужбовцями.
Волонтерів в Україні гордо називають беззбройними захисниками. Щодня вони так само ризикують власним життям і здоров’ям, аби підтримати бійців на передовій.
Олександр Дублян, державний секретар Міністерства оборони України:
Вважаю, що налагоджена між органами влади і волонтерами співпраця має продовжуватися і надалі, приносячи користь нашим співвітчизникам. Всіляко підтримувати ваші задуми та починання на благо України. Упевнений, спільними зусиллями ми подолаємо усі труднощі, здобудемо таку необхідну для усіх нас перемогу, побудуємо нову європейську країну.
Свої нагороди волонтери сприймають як приємну формальність. І говорять, коли справа стосується захисту батьківщини важливо лише одне – зберегти і її, і тих, хто виборює свободу власною кров’ю.
Олена Березуцька, волонтер ВО «Київ-Бахмут»:
Наша допомога починається від смаколиків і закінчується тепловізорами біноклями прицілами і далі-далі-далі…Там дуже багатий список. У Бахмуті ми віддали свою квартиру під склад, під таку зону відпочинку для волонтерів, військових і туди висилаємо всі посилки з Києва і з усієї України.
Максим Алексєєв, волонтер ВО ВФ «Миротворець»:
Зараз волонтер, в 17 році він не стільки актуальний, як в 14-15 роках, тому що система, державна система запрацювала, запустилася і нема негайних потреб на передовій. Вони є, вони присутні так само, але не в таких обсягах. І з цими обсягами Міноборони вже може справлятися самостійно.
Увесь світ дякує добровольцям 5-го грудня — до міжнародного дня волонтера.

Новини. Харків&Україна visti.news

bigmir)net TOP 100