Володар унікального голосу, витончений і романтичний – Олександр Пономарьов з новою концертною програмою у Харкові. 30 вересня

Нова концертна програма Олександра Пономарьова «Чому тебе раніше не зустрів» у Харкові прозвучить вже 30 вересня.

Концерт не залишить байдужим ані давніх цінителів, ані нових шанувальників артиста. Його композиторський талант, унікальний спів, елегантність і витончені манери дійсно заворожують. Олександр – справжній Митець, який щоразу дивує своєю творчістю, відкриває в душах людей потаємне та глибинне. Десятки його пісень витримали найголовнішу перевірку – випробування часом, їх люблять і співають майже чверть століття. Кожна пісня – це ніби розмова віч-на-віч. Те, що дарує людям мрії, переживання, спогади та сподівання на майбутнє. Кожен відкриває для себе щось особисте.

До слова, Олександр Пономарьов відомий далеко за межами України. Він володар унікального голосу, талановитий композитор та виконавець з витонченими манерами і смаком. Цього разу співак вийде на сцену разом з симфонічним оркестром, хором та рок-бендом! Це буде неймовірне, сучасне видовищне шоу народного артиста України!

Тож приходьте та отримайте непідробні емоції

Нет описания.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.