Віталій Худяков, коуч Erickson Kharkov: Відчуття реальності – що треба знати, щоб бути успішним?

У Харкові вчать найпопулярнішій спеціальності “коуч” – досвід Університету Erickson Kharkov. Не стояти на місці  це закон сучасної успішної людини. Швидкий темп життя вимагає від нас думати вже не тільки на сьогоднішній день, а і на кілька днів наперед. Саме тому зараз надактуальною є коучинг. Це галузь і покликання, які дозволяють бути на хвилі та навіть випереджати її.

Приглашение на Открытие нового Офиса Эриксон Харьков #Эриксоновский_Университет 🥇Тренинг для Тренеров 🌞 – Быть вкладом в Людей 📖 Коучинг�🎯Достижение Целей ☎️+380505005505☃❄🙏Coach with Marilyn Atkinson❤🙏😍#Виталий_Худяков#Тренинговый_Центр_SoFine#SoFine #КомандныйКоучинг#КоучингОбучение#MarilynAtkinson #Коучинг_Харьков #Коучинг_Эриксоновский_Университет#Коучинг_ICF#Коучинг_Erickson_International#Коучинг_Ukraine #Эриксоновский_Коучинг#ОбучениеКоучинг#Vitaliy_Khudyakov#Тренинг_ICF#Тренинг_Коучинг#Erickson#ICF#Erickson_International#Kharkov #erickson2017cyprus#Marilyn_Atkinson_Быть_Вкладом_в_Людей #Marilyn_Atkinson_Trainer's_Training #Erickson_International_Marilyn_Atkinson#Обучение_Мэрилин_Аткинсон#Мировая_Игра #Тренинг_для_Тренеров_Быть_Вкладом_в_Людей #Пафос_Кипр_2017 #Международный_Эриксоновский_Университет_Коучинга Ссылка для регистрации https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc1G2wosHWhBWQvGicRd9wbEZzITU6nXrbYEWWourPl2B9N3g/viewform

Опубліковано Vitaliy Khudyakov Четвер, 14 лютого 2019 р.

В ефірі “Вісті. Тема дня” Віталій Худяков коуч, бізнес-тренер, президент Erickson Kharkov розповів про професію 21 століття, те, на кого вчитися, щоб стати мільйонером, і про потребу бути надмобільним і вміти комунікувати.

Питаннят та відповіді, що прозвучать у “Вісті. Тема дня”:
1. Яка вона професія 21 століття?
2. Для тих, хто не зрушується з місця десятиліттями і тільки щоразу ставить собі питання: Чому все погано і не змінюється?Які професії пішли з нашого життя? Щоб людина почула та не трималася мертвого багажу.
3. А які професії навпаки з’явилися тільки-но?
4. Коучів називають передвісниками змін. Які будуть затребувані завтра?
5. На кого потрібно вчитися? І для кого це актуально випускників шкіл або ж людини, що хоче змінити фах?
5. Які риси повинні мати людина, фахівець, щоб до нього йшов роботодавець?
6. Якщо хтось замислився, за вашим прикладом, опанувати коучинг, що ви порадите?
7. Коучинг  що це? Чим він цікавий?

Вісті Ньюс. Новини. Харків&Україна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

bigmir)net TOP 100