Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Вистава “Сюрприз” з любовним квадратом у Харкові (17.02)

На вас чекає Сюрприз! “Сюрприз” – це вистава про кохання і стосунки, а в них без несподіванок не обходиться. Тим більш, якщо йдеться одразу про любовний квадрат!

У ролях:
Народний артист України Євген Паперний
Народний артист України Назар Задніпровський
Христина Синельник
Аліна Безуханіч

Заміський будинок на березі озера, в якому недавно оселилися Чоловік і Дружина. Відносини подружжя, з різних причин, у стані напруженості. Сьогодні у них дата їхнього спільного життя. Щоб не афішувати їх відносини й можливість виникнення конфліктів, вирішили не запрошувати гостей. Обидва знаходяться в стані розлучення, але остаточного рішення не приймають. Дружина через нерішучість свого недавнього коханця, який живе в іншому місті й розлучився зі своєю дружиною. Чоловік в сумнівах у своїй коханці, розведеної жінки, яка нещодавно поселилася в їх місті, і яку він ще недостатньо знає. Він запросив свого давнього друга, який живе в іншому місті, і вони вже давно не бачилися. Вона запросила свою нову подругу і співробітницю, яка недавно оселилася в їхньому місті. Подруга в курсі любовних пригод господині будинку і знає про її стосунки з чоловіком. Господиня теж знає, що у подруги з’явився коханець, з приводу якого у неї серйозні наміри, але він одружений і ніяк не наважиться на розлучення. Одкровення двох подруг згуртували їх в справжню дружбу.

Коли всі четверо зустрічаються в будинку, починаються суцільні сюрпризи …

Вистава “Сюрприз” відбудеться 17 лютого 2018 року в Палаці студентів НЮУ ім. Ярослава Мудрого.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023