Вистава “Чудики” за мотивами оповідань Василя Шукшина у Харкові (10.03)

“Чудики” – це ті, в кого тицяють пальцем, ті, хто відрізняється від нас, здається диваком чи, навпаки, це ми самі? У Харкові покажуть виставу за мотивами оповідань Василя Шукшина. Саме його слова є заглавними для постановки:
«Ох, чудики!
Нам бы про душу не забыть.
Нам бы добрее быть.
Нам бы, с нашими скоростями, не забыть, что люди мы…»
Василий Макарович Шукшин

Шукшинську простоту та щирість для харківського глядача зі сцени гратимуть актори Театральної майстерні народного артиста України Миколи Рушківського. У відгуках до вистави говорять, що акторам вдалося перевтілитися на всі 100%. Тож на малій сцені ХНАТОБу на вас чекає знайомство зі Стьопкою та Сірим, Елочкою та Володимиром Семеновичем, Старим і Дівчиною. Тими, хто зійшов зі сторінок оповідань про 20-те століття.

Одне з оповідань Шукшина починається так: “Дружина називала його – Чудик. Іноді ласкаво. Чудик мав одну особливість: із ним постійно щось траплялося. Він не хотів цього, страждав, але щораз потрапляв в якусь халепу – дрібну, втім, але прикру…” А як почнеться вистава, дізнаєтеся вже 10 березня о 19.00.

Гратимуть “Чудиков”: Анастасія Зюркалова. Олександр Сугак, Євгеній Ковирзанов, Роман Щербак, Костянтин Темляк, Костянтин Стоянчев, Дарина Якушева, Олександра Епштейн, Олександра Мартакова, Анастасія Андрієнко, Олександра Сизоненко, Олег Коркушко.

Вистава “Чудики”, 10 березня, 19:00

Харків, ТЕАТРАЛЬНО-КОНЦЕРТНИЙ ЦЕНТР (мала зала ХНАТОБ)

Залишити відповідь