Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Вирішив лишити все погане у старому році та скоїв ряд злочинів

Житель Хмельниччини усього за кілька годин 31 грудня встиг скоїти ряд злочинів, як стало відомо Вісті Ньюс. У рідному селі його знають добре. Але на питання, чому чоловік так вчинив, місцеві лише розводять руками. Мовляв, несповна розуму. Горе-гастролера затримали вже надвечір останнього дня 2017-того.

Пообідні, 31 грудня, 34-річний житель Хмельниччини напав на батька та поцупив 400 гривень. Далі ж помандрував до центру свого села – Везденьки.
Вадим Головко, заступник начальника Хмельницького ВП:
По дорозі до центра села він незаконно заволодів ще мобільним телефоном в жителя даного села.

В’ячеслав, потерпілий:
– Зайшов. Поки я йому каву зробив він вхопив мій телефон, лишив свій. Я вже побачив за моєю машиною його. Я до нього, а він ходить.
Та на цьому пригоди чоловіка не закінчилися. У центрі села злочинець вирішив викрасти автівку. На ній же рушив до сусіднього міста. Щоправда, на місці мандруючого злочинця підвів транспорт.
Вадим Головко, заступник начальника Хмельницького ВП:
Він вийшов із цього автомобіля і на дорозі, кинувшись під машину, зупинив транспортний засіб “Рено Кенвуд“, де їхало двоє громадян, жителі міста Нікішин. Та попросив підвезти їх до міста Красилова. 
Вже там чоловіка відшукали копи. Злочинець вирішив легко не здаватися і почав боронитися ножем.
Денис Пігун, працівник Хмельницького районного ВП:
Він, тримаючи у руці ніж, кинувся безпосередньо в мій бік. Мною було його попереджено про застосування вогнепальної зброї. Однак останній не реагував на мої попередження і рухався в мій бік, погрожуючи мене вбити.
Чоловіка все ж знешкодили та затримали. Його звинувачують у нанесенні тілесних ушкоджень, двох крадіжках та вчиненні опору під час затримання. За це йому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі терміном на 8 років.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023