Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Випадкова смерть немовляти під Харковом

Випадкова смерть немовляти під Харковом. Трагедія трапилася в селі Цупівка Дергачівського району. Як з’ясували слідчі, батьки на кілька хвилин лишили візочок із 3-місячним малюком у дворі. Коли ж повернулися – побачили, що туди залізла кішка та заснула просто на обличчі дитини, як стало відомо Вісті Ньюс. На жаль, малюк не вижив. Наразі поліцейські порушили кримінальне провадження щодо злісного невиконання батьківських обов’язків. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком від 2 до 5 років.

Костянтин Шеремет, ст. інспектор ювенальної превенції ГУНП в Харківській області:

К сожалению, в результате асфиксии произошла смерть малолетнего ребенка. Труп ребенка направлен в морг. По данному факту сейчас проводится разбирательство по поводу действия либо бездействия родителей. Но на данный момент эта ситуация квалифицируется как несчастный случай.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023