Вінниччина: чоловік кинув гранатою у патрульних

Погрожував дружині, натомість постраждав сам. 14 листопада до поліції зателефонувала налякана жінка – чоловік залякує її гранатою. Правоохоронці, які прибули на місце, намагалися домовитися з дебоширом. Та невдоволений господар жбурнув снаряд просто у патрульних, як стало відомо Вісті Ньюс.  Від вибуху постраждав він сам. Сусіди говорять – з родиною спілкувалися рідко. Але не раз чули сварки пари. Говорять також, що чоловік – колишній військовий. На разі поранений перебуває у лікарні. Міру покарання йому обере суд.

Патрульні:

В приміщенні було темно. Так як там освітлення не було, була виключена лампочка в під’їзді. Те, що в руках ми не бачили. Ми тільки почули: “Кидаю гранату!” І зразу кинув нам під ноги і собі. Почули звук запала. Продублювали гранати і розбіглись в різні боки.

Олександр Панасюк заступник начальника ГУНП у Вінницькій області:

Ми вважаємо, що завдяки своїм професійним якостям, даним працівником вдалося уникнути тілесних ушкоджень. За вказаним фактом розпочато кримінальне провадження слідчими Рівненського відділу поліції. На даний час, особа, яка підозрюється у вчиненні злочину затримана в порядку статті 208 Процесуального кодексу України і перебуває в ІТТ.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.