Вінчалися в зоні АТО, а познайомилися на полігоні

Історія кохання, яка схвилює будь-кого. Пару поєднав військовий обов’язок. Разом закохані вже пройшли через поранення та розлуки, як стало відомо Вісті Ньюс.

Навіть найщасливіший день у їхньому житті та медовий місяць Мар’яна та Павло проведуть на передовій:

– І не залишу тебе аж до смерті.
– В цьому допоможи мені, Боже.
– В цьому допоможи мені, Боже.
– В Троїці святій єдиний і всі святії.

Дівочі мрії про весілля – це не лише пишна біла сукня. Мар’яна радо змінила її на військову форму і чоботи. Каже, байдуже де, вінчатися, головне, що з коханим.

Мар’яна та Павло побралися на передовій:
– Познайомилися ми в Старичах на полігоні, коли я гранати кидала. Чесно кажучи, хотіла поїсти – як у казці дала йому яблуко. Як-то кажуть спокусила його тим яблуком. Так і познайомились. З того часу постійно разом. Їдемо в зону АТО разом ось.
– Ми просто вирішили собі, що потрібно перед Богом стати обом.

Побратися вдома Мар’яна та Павло не встигли – треба було вирушати в АТО. Та навіть на Луганщині закохані не полишали надії стати подружжям. І ось він, найщасливіший день у їхньому житті – 4 військові священики провели святе таїнство шлюбу в одній із частин біля лінії розмежування.

Отець Михаїл, настоятель храму в м. Київ:

Ми відчуваємо, що тут справді народилася християнська сім’я, тут народилася любов, яка плекалася вже давно. З самого початку. І коли там поранення були, і Мар’яна.. І вони говорять: “Ми не уявляємо, як жити один без одного”. Це є найважливіше.

Свій медовий місяць молодята проведуть на передовій, захищаючи незалежність країни та майбутнє своєї родини.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.