Військовий підозрюється у жахливому вбивстві на Тернопільщині

У селі Потуторів вбитими знайшли двох жінок. 88-річну бабусю та її 63-річну доглядальницю побили до смерті, як стало відомо Вісті Ньюс. Зараз підозрюваний у злочині затриманий, він є родичем однієї з жінок. Про подробиці резонансного злочину дізналися наші журналісти.

Шукав матір, а натрапив на залиту кров’ю оселю. У тернопільському селі Потуторів чоловік виявив тіло 88-річної жінки та викликав поліцію. До будинку прийшов, коли матір не відповіла на дзвінки.

Олександр Богомол, начальник поліції Тернопільської області:
Його мати доглядає за бабусею в сусідньому селі, щоденно він з нею зідзвонюється, і коли протягом дня не було з нею контакту.

Коли на місце приїхали слідчі та провели огляд помешкання та території довкруги, знайшли і матір заявника. На жаль, жінка також була мертвою. Її тіло лежало в підсобці. Жінці розбили голову. Син вбитої повідомив правоохоронцям, що підозрює свого ж родича. Мовляв, останній поводився дивно.

Олександр Богомол, начальник поліції Тернопільської області:
Було блоковано виїзди з села, також орієнтовано особовий склад на автовокзали та залізничні вокзали. І в ході оперативно-розшукових заходів було встановлено його місце знаходження.

Чоловіка знайшли в одній із покинутих хат цього ж села. Він військовий і перебував у відпустці. Слідчі встановили картину страшних подій у хаті вбитих – ймовірно, затриманий вдарив бабусю, а потім обухом сокири вдарив і тітку, потім заніс тіло в хлів. Далі чоловік забрав продукти та пішов пити разом із сусідами. Чоловіку загрожує від 10 до 15 або довічне ув’язнення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *