Військові Збройних сил України проходять зимові навчання на полігоні

Вражати ціль, наступати на ворога та звільняти свою землю, робити все це без втрат, як стало відомо Вісті Ньюс. Військові Збройних сил України проходять зимові навчання на полігоні. Нині до контрактників приєдналися і резервісти. Раз на рік армійський запас на місяць лишає цивільне життя та проходить бойове злагодження з діючими воїнами. Як це відбувається дізналися наші журналісти.

Танкістом стаєш, тільки коли вперше вистрілив і вразив ціль на навчаннях. Військовим же тебе вважатимуть побратими, коли в бойовій одиниці на тебе можуть покластися. Задля цього на полігоні під Харковом тривають тактичні та вогневі навчання.

Володимир Кокорєв, командир 92-ї окремої механізованої бригади:
Проходе бойове злагодження військової частини, всі механізовані танкові, розвідувальні відділення проходять сертифікацію.
На полігоні 9 локацій — тут військовики вчать або відновлюють знання з розмінування, стрільб, атакування та відходу, інженерного зв’язку та медицини. Завдання цієї групи вдала операція під прикриттям БТР.
Тимур Ключка, військовий:
Ціль наша така — поразити врага. Ми висуваємося на БТРі, ззаду в пішому порядку. Іде відпрацювання БТРом, далі ми займаємо лінію оборони і йдемо в наступ. Нас обучали на Львівському полігоні в Старичах, тут ми приїхали і продовжуємо пізнавати тактику, топографію, психологію.

Усі бійці мають пройти всі локації, дещо відпрацьовують по кілька разів.

Іван Кальницький, санітар взводу:
Ми всі проходимо колом, у нас навчальні місця — одні в полі, є тактична медицина, також у нас є топографія й інші заняття. І ми все проходимо по колу, по групах, по взводах.

Також знову в однострої й запас, перша черга військового резерву. Для них навчання триватимуть місяць: половина індивідуальна підготовка, решта — в підрозділах роти й взводу.

Новини. Харків&Україна visti.news

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

bigmir)net TOP 100