Відродження пологового будинку №3 у Харкові та паспорт новонародженого

Пологовий будинк №3 у Харкові після ремонту, працює з сучасним обладнанням, у ньому для комфорту та затишку новий хол з індивідуальними осередками, двокімнатні палати та паспорт новонародженого! Відтепер, окрім свідоцтва про народження, при виписці батьки отримують паспорт немовляти, а саме інформацію про результати первинних обстежень. До слова, в пологовому будинку №3 всі новонароджені консультуються лікарем-генетиком. Більше знають наші кореспонденти.

За підтримки Харківської міської Ради нове життя отримав пологовий будинок №3. Вагітних і породіль тут зустрічає привітний персонал. Тут готові діяти швидко, адже від цього залежать життя і гінекологічних хворих пацієнток, і мам із немовлятами. Відтепер медзаклад завдяки новому устаткуванню в разі ургентної госпіталізації жінки, здатен оповістити всі підрозділи і забезпечити швидку готовність медичного персоналу до надання невідкладної допомоги. Тут є затишні пологові зали з сучасною апаратурою. Зокрема, фетальні монітори дозволяють щохвилини стежити за станом плоду, а спеціальні програми діагностують гіпоксію плода на ранніх етапах її розвитку, це в свою чергу дозволяє своєчасно визначити оптимальну тактику розродження. У пологовому залі є ультразвуковий апарат, який допомагає в діагностиці різних ускладнень родового процесу, оскільки тривіальне акушерське обстеження не завжди дозволяє чітко визначити ускладнення, що виникають. Саме тому вдруге народжувати до Харкова саме до пологового будинку №3 приїхала чемпіонка України з приготування кави.

Анастасія Солобіхіна, майбутня мама:

Я знала, что буду рожать второго ребенка тоже здесь, потому что максимально доверяю персоналу 3-го роддома. За его компетентность, за его профессионализм.

За бажанням породіллі медзаклад надає сучасні методи знеболювання пологів, включаючи регіонарні методи анестезії. Наявність сучасного апарату для первинної реанімації новонароджених дозволяє проводити неінвазивну штучну вентиляцію легенів в ручному режимі, а спеціальні датчики контролюють подачу кисню. Після пологів на маму та новонародженого чекають двокімнатні палати з кухнями і санвузлами. Адже комфорт породіллі – це ще одна складова турботи про здоров’я. У таких умовах до виписки готується родина.Вибором палати від початку займався чоловік, говорить головне, щоб було комфортно та затишно, як вдома.

Віталій, молодий тато:

Индивидуальное место. Находимся одни, никто не беспокоит. Комфортно все. Все удобства находятся в одном месте.

Пологовий будинок №3 є клінічною базою кафедри акушерства і гінекології №1, очолюваної професором Миколою Щербиною. Так акушерсько-гінекологічна допомога надається професорами, доцентами, лікарями вищої та першої кваліфікаційних категорій. У післяпологовому ж періоді грамотний фахівець лікувальної фізкультури проводить індивідуальні заняття зі швидкої реабілітації.

Альона та Микола Лиганенки, молоді батьки:

У нас родилась девочка. Все прошло замечательно! Персонал работал как одна команда! Не бросали ни на минуточку. Я думала, все будет по-другому, а все рядышком. Все поддерживали.

Відтепер при виписці крім свідоцтва про народження батьки отримують паспорт новонародженого з інформацією про результати первинних обстежень на різні вроджені або генетичні захворювання.

До слова, у складі пологового будинку є жіночі консультації аби забезпечувати безперервне спостереження вагітних з моменту постановки на облік, під час пологів і протягом всього післяпологового періоду, інакше кажучи відбувається «звикання» до свого лікаря. Це забезпечує зняття стресу при надходженні до стаціонару, а також дозволяє уникнути деяких ускладнень вагітності, які виникають під час пологів в результаті нестачі інформації про особливості їх перебігу при прийомі пологів лікарем, який бачить породіллю вперше.

Марина та Андрій Зубарєви, молоді батьки:

Огромное счастье и благодарность всему персоналу, потому что действительно и хорошие условия, и люди. Человеческое отношение. Просто огромное спасибо. В следующий раз только сюда!

У 2019 лабораторія пологового була оснащена новим сучасним обладнанням, що дозволило розширити перелік обстежень. Новий хол з індивідуальними осередками, що закриваються, робить відвідування хворих або породіль пологового будинку №3 комфортнішим.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.