Відкриття сезону простонеба! У п’ятницю СхідOpera дає перший концерт після карантину.

Відкриття сезону простонеба! У п’ятницю СхідOpera дає перший концерт після карантину. На гостей чекають світові оперні хіти: Чайковський, Жорж Бізе, Джакомо Пуччіні та інші. Класика пролунає на літній сцені під назвою «СхідOpera простонеба stage». Артисти театру будуть також давати концерти для дорослих і дітей у камерному залі. 

10 липня відкриття простору «СхідOpera просто неба stage» і унікальний старт вже 145-го театрального сезону.

Світові оперні хіти прозвучать двома відділеннями. У виконанні солістів театру та великого академічного симфонічного оркестру пролунають уривки з найвідоміших світових оперних постановок: з опери «Мазепа» П. Чайковського, арія Хозе, «Хабанера» та куплети Тореодора з опери «Кармен» Ж. Бізе, арія Лейли з опери «Шукачі перлів» Ж. Бізе, арія Калафа з опери «Турандот» Дж. Пуччіні, арія Аіди з однойменної опери Дж. Верді, арія Кунігуди з опери Кандід, кавантіна Фігаро з опери «Севільський цирульник» Дж. Россіні, арія Кончака з опери «Князь Ігор» А. Бородіна та ін.

До слова, літній майданчик «СхідOpera просто неба stage» був відкритий в 2018 році. Він розташований за будівлею ХНАТОБу і являє собою природний амфітеатр зі сценою в центрі. Місця для глядачів розміщені на зелених схилах. Для зручності відвідувачів передбачена фуд-зона, туалети, окрема зона для курців, місця підвищеного комфорту (крісла-мішки, лави зі столиками).

Вартість квитків на концерт «Опера Гала», як і на інші концерти просто неба, до кінця літа становитиме 50 і 100 грн.

Концерти відбуватимуться з урахуванням всіх санітарних правил і вимог: із дистанціюванням місць в 1,5 метра, обов’язковим вдяганням масок, температурним скринінгом на вході, антисептичними засобами у вільному доступі та інформаційними пам’ятками для відвідувачів.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.