Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Відірвало стопу – в Ізюмі підірвалася людина

В Ізюмі на “пелюстці” підірвалася людина. Про це повідомили в обласному управлінні ДСНС Харківщини.

1 травня близько 07:30 стався черговий нещасний випадок, коли мирний мешканець деокупованого м. Ізюму підірвався на протипіхотній міні типу ПФМ-1 «Пелюстка». Наступивши на неї, 44-річний чоловік отримав мінно-вибухову травму у вигляді ампутації лівої стопи. Наразі медики надають постраждалому необхідну допомогу.

Ця інформація може зберегти ваше здоров’я і життя: 

міна ПФМ-1 “Пелюстка” – надзвичайно небезпечна протипіхотна міна натискної дії. Вона призначена, щоб калічити людей, гарантовано травмуючи нижні кінцівки. Для приведення в дію достатньо докласти невелике зусилля – від кількох кілограм. Це вибухонебезпечний предмет, який не вилучається, а знищується саперами на місці виявлення. При мінуванні може застрягнути у гілках дерев, залишитись на дахах будинків, тощо.

У разі виявлення підозрілого предмета повідомте про знахідку в ДСНС або Нацполіцію за телефонами “101”, “102” або “112”.

У траві такі міни ледь помітні, тож будьте уважні. Ось так “пелюстка” виглядає.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023