Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Відбувся Grand Final всеукраїнського дитячого фестивалю Little Model of Ukraine

У Харкові відбувся всеукраїнський дитячий фестиваль Little Model of Ukraine, як стало відомо Вісті Ньюс. 49 топ юних красунь, обраних із сотні конкурсанток, змагалися за титул називатися найкращою у своїй віковій групі. Grand Final зібрав у ХНАТОБі понад сто професійних артистів, титуловане журі та лідерів в індустрії моди та краси.

Ось так розпочався Grand Final всеукраїнського дитячого фестивалю Little Model of Ukraine. Завжди якісно та стильно, що притаманне “KOLIBRI MODELS UA”, адже на сцені відбувається справжнє європейське шоу.

Ліна Кондратьєва, директор модельного центру KOLIBRI MODELS UA:
Мы всегда стремимся сделать не просто показ, не просто праздник, а настоящее шоу. У нас работают более 200 профессиональных артистов. Тоже и детки, и профессиональные актеры, и наши верные друзья – огромная команда академии культуры.

Головною ідеєю Little Model of Ukraine було залучення до складу журі офіційних представників провідних дитячих магазинів, таких як Symbol Baby, Kids Land та Ferlioni. Основним напрямком останніх є розвиток дитячої моди в Україні. На фестивалі вони допомагали обирати переможниць, які, до речі, стануть обличчями їх нових колекцій.
Аліна Кулішова, менеджер магазину Symbol Baby:
Сегодня я член жури на таком замечательном конкурсе. Для нас это впервые, потому что детский магазин открылся совсем недавно, поэтому для нас работа с детским ассортиментом – это что-то новое.
Яна Єрмакова, власниця шоу-руму дитячого одягу MyKidsStars:
Наш бутик был рад поучаствовать в показе, и мы, как всегда, предоставили самые яркие незабываемые образы для наших прекрасных конкурсанток.

Також допомагали обрати найкращих, чемпіон світу з макіяжу в Італії – Юлія Новосьолова та майстер міжнародного класу, член збірної України з макіяжу – Ірина Копилова.

Ірина Копилова, майстер міжнародного класу, член збірної України з макіяжу:
Как модельный конкурс, пожалуй, для меня это дебют. Но я к этому подошла очень серьезно, и к этому – большой серьезности и ответственности – нас подвели организаторы.

Не пройшов Grand Final й без талісмана, Міс Харків UA.
Владислава Оніпко, переможниця “Міс Харків UA 2017”:
На самом деле, детей судить намного сложнее. Сегодня их много – 50 человек – это очень сложно, потому что каждый по-своему индивидуален, каждый по-своему особенный, их нельзя сравнивать абсолютно.

Та власне ось і юні красуні-переможці : в наймолодшій першій групі – Єва Крамська, Ангеліна Дмитрікова – в молодшій другій, Дарина Шкредова у середній першій, Арина Філатова – у середній другій та Анастасія Кошман здобула перемогу у старшій віковій групі топ-фіналісток Little Model of Ukraine. Подібні проекти мають велике значення в іміджевому розвитку Харківщини.

Вікторія Грецька-Миргородська, начальник Управління інвестиційного розвитку та іміджевих проектів міськради:
Подобные мероприятия нужны и городу, и региону именно потому, что такие мероприятия несут позитив в нашу жизнь. Они несут красоту, они несут вдохновение.

Майбутню Міс України, європейських моделей та відомих телеведучих Харківщини треба виховувати змалку, за роки роботи “KOLIBRI MODELS UA” це довели своїми випускниками.

Ліна Кондратьєва, директор модельного центру KOLIBRI MODELS UA:
Если вы хотите, чтобы ваша дочь блистала, чтобы она была уверена в себе. Приводите к нам, занимайтесь, возможно, в любых других студиях, танцевальных коллективах, всевозможным творчеством. Лишь только занимайтесь!

ФОТО geometria.ru

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023