Відбулося урочисте нагородження премією “Фаворити Харкова 2018”

У Харкові визначили найкращих у своїй справі. У неділю відбулося нагородження щорічною премією “Фаворити Харкова 2018 року”, як стало відомо Вісті Ньюс. Серед переможців бізнесмени та лікарі, митці та громадські діячі – усі професіонали та успішні фахівці. Як і при започаткуванні премією в 2015 році, нагороди стають показником активного життя Харкова та його видатних мешканців.

Протягом 4-х років у Харкові відзначають своїх “Фаворитів”. Засновниця премії згадує, у важкі часи для бізнесу вирішили підтримати всіх, хто продовжував свою справу не зважаючи на труднощі. Тож їхня нагорода – це відзнака і стимул.

Наталія Кулинич, головний редактор журналу “LUXURY 5 звезд”, засновниця премії “Фаворити Харкова”

Некая волшебная таблетка, которая бы говорила им о том, что они все равно все делают правильно, что это нужно продолжать, это нужно для всех, в особенности для Харькова, потому что они яркий пример того, к чему нужно идти. И благодаря Фаворитам, которых мы выбираем, Харьков занимает первые места последние годы.

Відкрила церемонію оперна дива Олена Гончарук – власниця титулу “Жінка року”, лауреат чисельних міжнародних і національних премій, Посол Миру.

 Олена Гончарук оперна дива, власниця титулу “Жінка року”:

Говорят, что забраться на Олимп тяжело, но удержаться на нем еще сложнее. Поэтому я желаю только новых побед, новых удач и процветания.

Серед нагороджених цього року Віталій Топчий, директор Агентства елітної нерухомості «TOP RIELTOR», яке працює в Харкові вже 26 років.

Віталій Топчий, лауреат 4 церемонії в номінації «Професійне визнання – Фаворит Харкова 2018»:

Главное достижение – это качество работы, это уровень работы нашего коллектива, это основной показатель нашей работы. Каждая сделка должна быть идеальной, не должно быть никаких вопросов у наших покупателей.

Премія “Фаворити Харкова” – це командне досягнення, переконана керівник одного з найбільших в Україні передпухлинного Центру «Молекула». За кілька хвилин до нагородження Ольга Білодід дякує своїм колегам за успішну допомогу хворим.

Ольга Білодід, лауреат 4 церемонії в номінації «Медичний Центр – Фаворит Харкова 2018»:

Это признание тех людей, которые работают в медицинском Центре “Молекула”. Это их премия, это их награда. Потому что они каждый день спасают жизни, дают им самое дорогое, что есть у каждого человека, – это здоровье.

Потрапити у список “Фаворитів” – значить отримати визнання міста, впевнена керівник Центру Авторської косметології «Лоре Клиник» Тетяна Соклакова.

Тетяна Соклакова, лауреат 4 церемонії в номінації «Центр косметології – Фаворит Харкова 2018»:

Наверное, наша любовь к людям. Потому что мы им дарим не только красоту, мы им дарим здоровье. Мы любим всех наших пациентов, и они отвечают нам взаимностью. Поэтому и премия.

Традиційно серед Фаворитів третина – це люди-відкриття, соціальні та мистецькі проекти, спортивні зірки. Щороку кількість переможців премії росте і вже в 2019 до неї можуть потрапити діти, щоб підтримати маленьких успішних харків’ян для них створять окрему номінацію.

Залишити відповідь