Весна зустріла харків’ян сніговими заметами та поривчатим вітром

У Харкові вранці першого березня рух громадського транспорту був майже паралізований, як стало відомо Вісті Ньюс. А подекуди харків’яни були вимушені йти по кілька кілометрів пішки до метро. Як наслідок – негода знеструмила 20 населених пунктів в різних районах області. Станом на 15 годину 1 березня. 80% проривів електролінії ліквідували. Крім цього, розчистили значну частину доріг. До вечора у такому стані були всі проїжджі частини міста. Харківські комунальники продовжують працювати у цілодобовому режимі. Адже місто готується до повернення негоди. Яке за прогнозами синоптиків буде у суботу третього березня.

Євген Зражевець, начальник служби автомобільних доріг в м. Харків:

Коли дуже багато снігу ми можемо на лінію виставити 260 одиниць техніки. Чому? Тому що наприклад є така техніка, як КДМ-ка, яка на базі ЗІЛа, який 76 року народження, випуску, і вона не може йти по цьому снігу. Тому ми зараз переорієнтувались. Ми у тісній співпраці з головами райдержадміністрацій. Вони забезпечують нам контакт з керівниками фермерських господарств, а ті в свою чергу забезпечують нас новітньою технікою.

Євгеній Шахненко, заступник голови ХОДА:
По всей области, в городе и в Харьковской области будут работать в режиме каникул, то есть работать не будут. Мы будем уменьшать туда подачу теплоносителя для того, чтоб не размораживать систему, но в то же время уменьшить подачу теплоносителя для экономии газа. 

Залишити відповідь