Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Весілля в колонії. Наречений засуджений на довічне ув’язнення

Весілля за ґратами. У Харкові з’явилася нова сім’я, глава якої ув’язнений довічно, як стало відомо Вісті Ньюс. Подібні шлюби – річ доволі рідкісна, це тільки другий випадок на Харківщині. Чоловіку 38 років, із яких він сидить половину свого життя. Історія, яка привела пару до обміну обручками, ніби зійшла зі сторінок роману. Яка вона церемонію розпису в камері, дізналися наші журналісти.

Наречена поправляє сукню і задивляється у дзеркало. Трохи нервує в очікуванні весілля.

Ірина наречена, виходить за засудженого на довічне позбавлення волі:

Свадьба, сами понимаете, волнение обязательно.

Усе як зазвичай за кілька хвилин до церемонії. Ось тільки сам розпис незвичний – пара бере шлюб у камері. Наречений відбуває покарання у Темнівський виправній колонії. Але обміну обручками не заважають навіть грати. Хоча наречений зніме свою одразу після церемонії, носити прикраси ув’язненим заборонено.

Создание семьи – это один из самых значительных и решимых шагов в жизни.

Володимиру та Ірині по 38 років. 19 із них наречений у в’язниці, більше того – чоловік довічно ув’язнений. Але незважаючи ні на що, 30 березня пара побралася. І вже законний чоловік розповідає про їхню першу зустріч.

Володимир К. наречений, засуджений на довічне позбавлення волі:

Возвращаясь в Харьков назад в электричке случайно встретились и познакомились. Можно сказать, это была любовь с первого взгляда. Потому что я когда увидел Ирину, я сразу понял, что эта женщина станет моей женой.

Але до обручок пара дійшла дуже-дуже не скоро.

Ірина наречена, виходить за засудженого на довічне позбавлення волі:

Шли целых 20 лет к этому.

Тоді в 1999 весіллю відбутися не судилося. Володимира заарештували за подвійне вбивство та отримав довічний вирок. Ірина ж лишилася з годовалою дитиною. Тоді їхні дороги розійшлися. Після років у розлуці батьків з’єднала донька Дар’я. Коли знову побачила батька, дівчині було 15.

Дар’я, донька пари:

Я знала о том, что он сидит. И папа писал письма, я с мамой пообщалась. Она рассказала мне, что у меня есть бабушка, и я захотела узнать бабушку. И мы поехали сначала к бабушке, а потом поговорили и поехали к папе.

Вдруге завойовував серце Ірини Володимир кілька років і тричі пропонував вийти за нього.
Володимир і Ірина одружилися у в’язниці.

– Они приехали сначала раз, другой, потом я предложил Ирине расписаться. Она не сразу, конечно, согласилась. Мне пришлось несколько раз делать предложение руки и сердца, но в конечном итоге она дала свое согласие.
– Мы снова вместе!

Як живуть такі родини – у виправній установі говорять, підтримувати стосунки на відстані складно. Тож шлюби, коли один із партнерів засуджений до довічного, доволі рідкісні.

Сергій Шульга. начальник сектору максимального рівня безпеки держустанови “Темнівської виправної колонії”:

Это второй случай. Один у нас женился, и они уже успели развестись. Конечно, это не свобода, краткие свидания у них раз в месяц положены, длительные – раз в 2 месяца. Телефоны без ограничений на продолжении 15 минут и письма, письма могут писать сколько хотят.

Після розпису Ірина та Володимир пробудуть усі вихідні разом. Це буде перше їхнє аж дводенне побачення за 19 років. Чоловік за деякий час отримає право просити помилування, говорить, обов’язково цим скористається, щоб його родина отримала справжній дім і не обмежувалася стінами виправної установи.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023