Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Великий міжнародний візит до Харкова – місто відвідали посли Канади, Великої Британії та Швеції

21 березня Харків із робочим візитом відвідали Надзвичайний і Повноважний Посол Великої Британії в Україні Мелінда Сіммонс, Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в Україні Лариса Ґаладза-Кронін і Тимчасово повірена у справах Посольства Швеції в Україні Марія Ліндгрен-Салтанова. Візит відбувся попри небезпеку обстрілів і постійні повітряні тривоги.  Амбасадори цих країн побачили руйнування в Харкові, тільки по центру якого нанесли вже більше 13 ударів, і висловили підтримку українцям і продовження санкцій проти агресора.

Мелінда Сіммонс, Надзвичайний і Повноважний Посол Великої Британії в Україні:

Санкції, військова допомога, гуманітарна допомога, економічна допомога – усі частини, які ми зараз робимо, ми будемо продовжувати.

Лариса Ґаладза-Кронін, Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в Україні:

Ми сьогодні вперше приїхали від початку повномасштабної війни, але хочу, щоб ви знали, що Канада була з вами від перших днів, стояла з вами від перших днів окупації. І ми всі будемо стояти до самої перемоги.

Ми постійно мусимо знаходити ті точки  тиску на росію, чи то економічні, чи то санкції проти тих, які розповсюджують дезінформацію і брехню. І проти них також треба санкції ставити

Ірина Верещук, Віце-прем’єр-міністр України:

Я хочу вам подякувати , пані Мелінда, пані Лариса, послу Швеції, представництвам Швеції за те, що ви саме зараз тут. Це дуже важливий імпульс для харків’ян, для області, тому що люди дуже бояться. Люди бояться, люди стомилися від обстрілів. . І те, що ви зараз тут, я вам дуже дякую – тому що це величезний прояв мужності і, що казати, сміливості.

Ганна Черненко, Володимир Павлов. Вісті

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023