Велике українське агропідприємство доведено до банкрутства колишнім директором

Сільськогосподарське підприємство АО “Насинневое”, розташоване на території Кегичівського, Красноградського, Нововодолазького районів Харківської області, доведено до критичного стану і зупинило роботу. Про це повідомили співробітники підприємства.

Співробітники підприємства звинувачують в події колишнього директора – Олександра Колоса.

Мы работали, были инвестиции со стороны владельца, земельный банк составлял 8500 га. Жители районов были с работой, а владельцы земельных долей (паев) с постоянной прибылью за счет арендных платежей, – говорять вони. Але, дії на той час керівника  АО “Насинневое”, Колоса можна розцінювати з їх слів, як “цілеспрямоване доведення підприємства до банкрутства”.

Колос начал разрывать договоры аренды, которые ранее были заключены  АО “Насинневое” в результате в 2017 году земельный банк предприятия был уменьшен до 7 000 га. При этом, сразу после расторжения договоров аренды Колос заключал договоры аренды земли с пайщиками уже от имени принадлежащего ему предприятия ООО «Эридан +”, – відзначають співробітники АО “Насинневое”.

ООО “Эридан +” за інформацією з державних реєстрів належить Колосу А.І. і його синові Колосу Н.А.

Таким чином, відзначають в АО “Насинневое”, Олександр Колос позбавив підприємство частини прибутку і привів до ситуації, в якій  “Насинневое” зав’язло в боргах і припинило свою роботу. Сам же Колос з АО “Насинневое” звільнився, забравши з собою бізнес інвестора.

Джерело

Вісті Ньюс. Новини. Харків&Україна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

bigmir)net TOP 100