Величезний мурал у Харкові за 3 дні ( «Kharkiv Mural Fest»)

У Харкові львів’янин малює “Рівновагу”, як стало відомо Вісті Ньюс. Настінний малюнок народжується на стіні будинку на вулиці 23 Серпня. Це вже графіті-картина, яка з’явилася в місті в межах фестивалю «Kharkiv Mural Fеst». З художником спілкувалися наші журналісти.


Плюс чотири мега-графіті. З таким рахунком закінчився черговий харківський фестиваль «Kharkiv Mural Fеst». Він залишив на стінах міських багатоповерхівок творчість харків’ян, болгарів, поляків і львів’ян.
Перший мурал створила місцева творча група Kailas-V. Вони намалювали свого чергового птаха – на цей раз у спальному районі розправив крила горобинник. А ось другу і третю роботи створили іноземні колективи. 14 метровий малюнок від болгарського митця знаходиться на вулиці Юр’ївській, 7.

Яна Волк, керівник творчої групи Kailas-V:
Рисовал творческий коллектив “Аrsek erase” – это болгарские ребята. Очень красивая, яркая и самобытная работа. И третья, наверное, самая сложная по погодным условиям и по технике исполнения, ее выполнял M-CITY, это польский художник. Мы рисовали в условиях холодного ветра, проливного дождя, потом срывался снег.

На відміну від болгарів поляк Маріуш Варас обрав чорно-білу гамму, він традиційно для себе сумістив людину та місто.
У 20-тих числах грудня презентували останню, четверту картину. Ці 150 кв м – це вже робота львів’янина, і він додав до харківських пташиних муралів свого.

Тарас Довголюк, художник-мураліст:
Тут я зобразив птаха, називається мій малюнок “Рівновага”. Кожен сам може для себе знайти тлумачення цього поняття на малюнку. Птах – це такий образ, який я дуже часто використовую в своїй роботі. Він є зрозумілий для людей. І саме через такий образ птаха я доношу до людей свої ідеї, до глядачів.
Усі роботи вийшли абсолютно різними, і охопили різні райони міста.
Яна Волк, керівник творчої групи Kailas-V:
Сами авторы присылают несколько работ, которые они считают целесообразными нарисовать. И они не меняют под нас, под нашу тематику. Преимущественно, каждый работает в том или ином направлении.
На Муралфесті мала з’явитися і 5-та картина, але художник з Німеччини переніс свій візит до Харкова на весну. І вже на 2018 у межах чергового фестивалю організатори хочуть запросити змінювати місцеві багатоповерхівки одразу десятьох митців, у тому числі кількох всесвітньо відомих муралістів.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.