Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Вчителі на Львівщині торгувала психотропами (ВІДЕО)

Родина вчителів на Львівщині тривалий час торгувала психотропами, як стало відомо Вісті НьюсУдень – “Основи безпеки життєдіяльності” та “англійська”, вночі – наркотики.  Чому подружжя обрало такий спосіб заробітку поки що невідомо. Та своєї провини вони не відкидають.


Про те, що родина шкільних викладачів з міста Турка продає наркотики, правоохоронці встановили під час перевірки оперативної інформації. Один з педагогів викладав основи безпеки життєдіяльності та історію, а інший – англійську мову.
Андрій Кіхтенко, начальник Департаменту протидії наркозлочинності Національної поліції України:
Зазначені особи налагодили незаконний канал постачання наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів з країн Євросоюзу до України та їх подальший збут на території декількох областей нашої країни.
Помешкання пари обшукали.
Андрій Кіхтенко, начальник Департаменту протидії наркозлочинності Національної поліції України:
Загалом, під час затримання, у подружжя було вилучено великий асортимент наркотичних засобів і психотропних речовин. На загальну суму майже чверть мільйона гривень.
Зараз подружжя перебуває під вартою. Їх звинувачують у збуті наркотиків. Дилерам загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком до 12 років.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023