Вчителі на Львівщині торгувала психотропами (ВІДЕО)

Родина вчителів на Львівщині тривалий час торгувала психотропами, як стало відомо Вісті НьюсУдень – “Основи безпеки життєдіяльності” та “англійська”, вночі – наркотики.  Чому подружжя обрало такий спосіб заробітку поки що невідомо. Та своєї провини вони не відкидають.


Про те, що родина шкільних викладачів з міста Турка продає наркотики, правоохоронці встановили під час перевірки оперативної інформації. Один з педагогів викладав основи безпеки життєдіяльності та історію, а інший – англійську мову.
Андрій Кіхтенко, начальник Департаменту протидії наркозлочинності Національної поліції України:
Зазначені особи налагодили незаконний канал постачання наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів з країн Євросоюзу до України та їх подальший збут на території декількох областей нашої країни.
Помешкання пари обшукали.
Андрій Кіхтенко, начальник Департаменту протидії наркозлочинності Національної поліції України:
Загалом, під час затримання, у подружжя було вилучено великий асортимент наркотичних засобів і психотропних речовин. На загальну суму майже чверть мільйона гривень.
Зараз подружжя перебуває під вартою. Їх звинувачують у збуті наркотиків. Дилерам загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком до 12 років.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.