Вбивство Ірини Ноздровської, як розслідуватимуть злочин

Резонансне вбивство української правозахисниці Ірини Ноздровської прокоментували в міністерстві внутрішніх справ, як стало відомо Вісті Ньюс. Сергій Яровий пообіцяв залучити придані сили з інших областей країни, аби розслідувати цей злочин.

30-го грудня оголосило жінку у розшук, а вже 1-го січня її тіло знайшли. У поліції повідомили, що згідно з експертизою, Ноздровську вбили за дві-три доби до того, як виявили тіло. Нагадаємо, що юрист займалася справою про загибель сестри – Світлани Сапатінської. Її ще 30-го вересня 2015 року на смерть збив племінник глави суду Вишгородського району Дмитро Россошанський. Версію самогубства у поліції відкинули одразу – на тілі жінки колоті рани. Слідчі вже відпрацювали більш 20 камер, які встановлені на звичному маршруті руху вбитої. 2-го січня під стінами Главку поліції Києва зібралася група активістів – громада вимагає знайти вбивць і покарати їхї відповідно до закону.

Резонансне вбивство української правозахисниці Ірини Ноздровської прокоментували в міністерстві внутрішніх справ, як з’ясували Вісті Ньюс. Сергій Яровий пообіцяв залучити придані сили з інших областей країни, аби розслідувати цей злочин. 30-го грудня оголосило жінку у розшук, а вже 1-го січня її тіло знайшли. У поліції повідомили, що згідно з експертизою, Ноздровську вбили за дві-три доби до того, як виявили тіло. Нагадаємо, що юрист займалася справою про загибель сестри – Світлани Сапатінської. Її ще 30-го вересня 2015 року на смерть збив племінник глави суду Вишгородського району Дмитро Россошанський. Версію самогубства у поліції відкинули одразу – на тілі жінки колоті рани. Слідчі вже відпрацювали понад 20 камер, які встановлені на звичному маршруті руху вбитої. 2-го січня під стінами Главку поліції Києва зібралася група активістів – громада вимагає знайти вбивць і покарати їх відповідно до закону.

Залишити відповідь