В Україні з’явилася Асоціація представниць правоохоронних органів

В Україні з’явилася перша громадська організація представниць правоохоронних органів, як стало відомо Вісті Ньюс. До неї увійшли всі жінки, що несуть службу в лавах правоохоронних органів країни. Зокрема, поліція і прикордонники. Організацію створили, аби зрівняти в правах жінок і чоловіків охоронців правопорядку. На думку керівника та засновників організації, така спільнота не лише позбавить українське суспільство від дискримінації, а й забезпечить рівнозначний доступ і кар’єрний розвиток і жіноцтву, і чоловікам, що працюють в правоохоронних органах.

Роман Ващук, Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в Україні:

Це приклад феміністичної політики на практиці. Це не теоретичні обдумування, це реальне об’єднання жінок. Але не тільки жінок, а й чоловіків. Це рівність прав і рівність можливостей в охороні прав і законностей в Україні. Також важливо, щоб і самі працівниці правоохоронних органів, чи то прикордонниці, чи то поліціянтки могли відчувати чіткі перспективи професійного росту в своїй службі.

Катерина Павліченко, керівниця Української асоціації представниць правоохоронних органів:

Наша асоціація уже зареєстрована, як юридична особа. Моментом реєстрації було 12-го березня цього року. Вона є неприбутковою громадською організацією і створена для досягнення спільної мети шляхом реалізації поставлених нами завдань і цілей. Ми започаткували Українську асоціацію представниць правоохоронних органів і її місією є забезпечення рівносних прав і можливостей як жінок так і чоловіків.

Залишити відповідь