В Україні з офіційним візитом перебуває Федеральний Президент Республіки Австрія

Петро Порошенко провів зустріч з Александером Ван дер Белленом, як стало відомо Вісті Ньюс. За підсумками переговорів заплановане підписання двосторонніх українсько-австрійських документів. Петро Порошенко закликав усіх європейських партнерів та увесь світ рішуче відреагувати на «виборчий фарс, який Москва організовує цієї неділі на окупованій території українського Криму – на четверту річницю спроби анексії Кримського півострова». Європейський політик також негативно висловився щодо майбутніх виборів в окупованому Росією Криму.

Александер Ван дер Беллен, Федеральний Президент Республіки Австрія:
З точки зору Австрії, зрозуміло, що анексія Криму – протиправна. Була і є. І це є також і позицією Європейського Союзу. Тому на території Криму не можуть відбуватися правомочні вибори до російського парламенту або президента. І це не тільки моя точка зору, це однозначно точка зору всього австрійського уряду.

Петро Порошенко, Президент України:
Ми маємо сьогодні дуже небезпечну провокацію Президент Росії Путін просто напередодні виборів навмисно їде на окуповану територію, відвідає Сімферополь, відвідає Севастополь. І саме тому надзвичайно важлива єдина позиція всього світу про невизнання виборів президента РФ на території окупованого Криму.

ФОТО president.gov.ua

Вісті Ньюс. Новини. Харків&Україна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

bigmir)net TOP 100