В Україні випробували Джавеліни – протитанкові ракетні комплекси

В Україні провели випробування Джавелінів, як стало відомо Вісті Ньюс. Це переносні протитанкові ракетні комплекси, які характеризуються високою ефективністю ураження військової бойової техніки. Їх Збройним силам передали Сполучені Штати Америки. Для чого і коли Джавеліни можуть бути використані, під час випробувань на полігоні повідомив Президент Петро Порошенко.

Так вражає ціль Джавелін, це переносний протитанковий ракетний комплекс американського виробництва. Він знищує як наземні бойові цілі, так і безпілотники та гелікоптери. Зокрема, б’є по найменш захищеній частині бойових машин – згори. З 30-го квітня Америка почала передавати техніку Україні.

Петро Порошенко, президент України:
Ви бачите, підрозділи українських ЗСУ пройшли необхідне навчання, проведені необхідні тренінги, сьогодні відбулися перші пуски. Пуски пройшли не лише Джевелінів, були застосовані і інші протитанкові комплекси, включаючи “Стугну”.

Під час випробувань Петро Порошенко акцентував, де і коли може бути застосовані Джавеліни.

Петро Порошенко, Президент України:
Звичайно, що це оборонна зброя. І буде застосована вона лише тоді, коли ми матимемо наступ Російської Федерації на позиції українських військ.

У РНБО відзначили високоточність не тільки Джавелінів, а і вітчизняних ПТРК «Стугна», їхні випробування також пройшли вдало.

Вісті Ньюс. Новини. Харків&Україна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

bigmir)net TOP 100