В Україні стартувала здача ЗНО – тестуванням з математики в Харкові

В Україні здача ЗНО  відкрили тестуванням з математики. Далі на абітурієнтів чекають українська мова та література й іноземні мови.

Кроки до першого ЗНО в Харкові роблять з пересторогою. Три сотні хвилюючися школярів і батьків. Під одним із пунктів здачі ЗНО черга вишикувалася за півтори години до тестів.

Максим, абітурієнт:

Первый предмет математика. Я к нему серьезно готовился, проходил подкурсы. Серьезно настроен сдать математику на лучший балл. То есть 100 баллов получаю за то, что пришел, а все остальное, как говорится, мое. Надеюсь на хороший результат, он мне будет нужен для поступления в Институт ХИРЭ, чтобы потом получить достойную специализированную профессию.

Поруч дівчата, які і в останні хвилини повторюють формули. Їхній майбутній профіль медицина, тож через зміни в правилах вступу довелося зубрити точну науку.

Тетяна та Катерини, абітурієнтки:

Весь год готовились. Но последние 2 дня  прям 24 на 7, жесткий ботан. Реально выучить за 2 недели хоть что-то, но все-таки учите хотя бы на протяжении полугода, хоть пары месяцев. Учите формулы, а потом все пойдет.

Але знання знаннями, а удачу однокласниці все ж вирішили задобрити.

Математику тільки в Харківській області сьогодні складали 11 744 абітурієнти. Для цього працювали 100 пунктів здачі.

Залишити відповідь