В Україні провели перші випробування крилатих ракет наземного базування

Влучно б’є цілі на морі й на землі. В Україні провели перші випробування крилатих ракет наземного базування, як стало відомо Вісті Ньюс. Це цілком вітчизняна техніка, і її особлива цінність в тому, що після Будапештського меморандуму 1994 року на озброєнні не лишилося жодної крилатої ракети.
Це запуск першої крилатої ракети виключно української розробки та зборки. Її випробування експерти визнали успішним. А в Раді національної безпеки і оборони України впевнені, що ці запуски означають більше, ніж гарну роботу конструкторів. За словами Олександра Турчинова, це повернення України до рівня міжнародних оборонних потужностей.


Олександр Турчинов, секретар Ради національної безпеки і оборони України:
Після тотального роззброєння, яке відбулося після підписання Будапештського меморандуму на озброєнні української армії не залишилося жодної крилатої ракети. І фактично ми сьогодні відкрили новий етап ракетної програми.

У РНБО наголошують, появою на озброєнні крилатих ракет Україна не порушила попередні міжнародні домовленості.

Олександр Турчинов, секретар Ради національної безпеки і оборони України:
Нова українська крилата ракета повністю відповідає взятим на себе українським міжнародним зобов’язанням у тому числі, що стосується характеристики ракет: як і дальності польоту, так і потужності бойової частини.

Надалі “лінійку” вітчизняної ракетної техніки планують розширити.

Олександр Турчинов, секретар Ради національної безпеки і оборони України:
Відповідно до завдань РНБО, яка опікується і координує національну ракетну програму, перед нашими конструкторами і розробниками поставлене завдання розробити не тільки наземні комплекси крилатих ракет, але і комплекси крилатих ракет, як повітряного, так і морського базування.

Фахівці характеризують крилаті ракети як потужні та високоефективні, такі, що, здатні на великій відстані точно вражати ворожі цілі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *