В окуповану Борову змогли передати ліки

Інсулін та інші медикаменти вдалося передати до окупованої Борової.

Борівська громада перебуває під тимчасовою окупацією російських військ із 14 квітня.

Найскладнішим у цій операції стала організація передачі медпрепаратів на окуповану територію, – повідомляють у Борівській селищній раді.

Кілька разів плани зривалися. І навіть у день передачі неодноразово виникали ситуації, коли здавалося, що нічого не вийде: був обстріл, затримки автомобіля швидкої допомоги на блок-постах на окупованій території, відсутність щонайменших гарантій безпеки учасникам процесу тощо. Але все вдалося!

Борівський селищний голова Олександр Тертишний, депутат селищної ради Валерія Гонтар та член виконкому, приватний підприємець і волонтер Валерій Озерний, із ризиками для життя, доставили вантаж на печенізьку дамбу і власноруч передали працівникам Борівської центральної лікарні.

Препарати інсуліну, Л-тіроксин, ліки від серцево-судинних захворювань, для шлунково-кишкового тракту, знеболювальні, антисептичні, офтальмологічні, протизастудні та протизапальні засоби, антибіотики широкого спектру дії, а також адресні пакунки ліків, які передали люди з вільної території своїм рідним, вже доставлені в Борівську центральну лікарню.

Ліки надали  кілька установ і організацій: Харківський обласний департамент охорони здоров‘я та обласна лікарня, ГО «Інфоцентр Євро Харків». Велику допомогу надали борівчани, які виїхали, але продовжують турбуватися про своїх рідних і знайомих в окупації.

Возможно, это изображение 3 человека и на открытом воздухе

Возможно, это изображение 2 человека, люди стоят и дорога

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.