В Одеському порту виявили котрабанду цигарок на 15 млн грн

Велику партію контрабандних цигарок виявили в Одеському порту, як стало відомо Вісті Ньюс. Товари сховали в багажі туалетного паперу. Тільки за попередніми підрахунками, з України мало відплисти за кордон півмільйона пачок цигарок.

В Одеському порту виявили котрабанду цигарок на 15 млн грнСховали під рулонами туалетного паперу велетенську партію контрабанди. У ящиках виявили не просто папір, а папір, нашпигований тютюном, тобто цигарки. І при чому відправки в одеському порту чекало півмільйона пачок.

Олександр Яковенко, офіцер прес-служби Південного регіонального управління Держприкордонслужби:

Відправником вантажу є чернівецька фірма, яка оформила вантаж на Чернівецькій митниці та направила в Одесу для відправки морським шляхом до Ізраїлю. Дана партія цигарок йшла під виглядом туалетного паперу.

Кінцевого пункту тютюнові вироби не дістануться завдяки проведеним оперативними підрозділами Південного регіонального управління Держприкордонслужби України заходам. Саме вони виявили спробу незаконного переміщення.
Також фахівці назвали й приблизну вартість партії – йдеться про щонайменше 15 мільйонів гривень. Наразі правоохоронці проводять заходи документування і встановлення кола осіб, причетних до незаконної оборудки.

Залишити відповідь