В Одесі спалах кору, через що подовжили шкільні канікули

Через спалах кору в Одесі подовжені шкільні канікули. Діти відпочиватимуть на тиждень більше, тобто до 21 січня, як стало відомо Вісті Ньюс.  Медики одеської міської інфекційної лікарні повідомили, що станом на 9 січня у них у стаціонарі перебувають 112 хворих на кір. З них 16 малюків – це діти першого року життя. У місті створений оперативний штаб, який намагається протидіяти розповсюдженню інфекційної хвороби. За приблизними підрахунками медиків, в Одеській області на кір зараз хворіють більше тисячі людей. Такого великого показника не спостерігали в регіоні вже багато років.


Але не тільки Одещина знаходиться під ударом хвороби. 12 дітей госпіталізували в Києві з початку року з таким само діагнозом. У Дніпропетровській області захворіли понад 60 людей, 40 із яких діти.
У Міністерстві охорони здоров’я б’ють на сполох – адже весь 2017 рік відзначився ускладненням ситуації щодо кору. Спалахи хвороби спостерігали в Івано-Франківській, Закарпатській, Тернопільській областях тощо. Причина такого небувалого розгулу кору, на думку, фахівців, у відмові від щеплень. Більшість хворих минулого і цього року, йдеться про 86%, це особи, які не убезпечили себе плановими щепленнями.
Через це в Києві вирішили, дітей, що не мають довідок про щеплення, не допускати до занять.
Микола Поворозник, заступник голови КМДА:
Ми не оголошуємо карантин, а запроваджуємо профілактичні заходи з метою недопущення епідемії кору. Ситуація на сьогоднішній день в Києві по захворюванням, чому прийняте таке рішення. У нас в 2016 році було 2 захворювання на кір, в 2017 – трохи більше 80, і в перші 10 днів 18 року маємо на сьогоднішній день 61 випадок.

Вісті Ньюс. Новини. Харків&Україна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

bigmir)net TOP 100