В Одесі розкрили резонансне вбивство – жінці відтяли голову

В  Одесі мертву 29-річну жінку знайшли в її ж квартирі на вулиці Середній, як з’ясували Вісті Ньюс. У вбитої була відрізана голова. Підозрюваного в умисному вбивстві шукали трохи більше 10 днів. Поліція затримала 24-річного чоловіка. Виявилося, жертва та молодик були знайомі. У момент, коли правоохоронці прийшли затримати ймовірного вбивцю, чоловік спробував вкоротити собі віку. У підсумку поранення отримав і коп, який відбирав у чоловіка з рук ніж.
Затриманий зізнався у скоєному, але співпрацювати зі слідством відмовився. Зокрема, так і не розповів, куди подів відрізану голову.

Що ж сталося того вечора? Слідчі з’ясували, що між жінкою та чоловіком почалася сварка. У ході якої молодик вистрілив у голову знайомій. Далі – більше. Відрізав голову і забрав із собою. Окрім голови затриманий прихопив із квартири й цінні речі загиблої – золото та взуття. Їх знайшли, як речові докази предмети вилучені. Чоловік тримав награбоване в своєму орендованому офісі. Пістолет також знайшли. Зараз експерти перевіряють, чи з нього був зроблений вистріл.
У ході розслідування зниклу частину тіла вбитої все ж вдалося знайти. Її виявили прикопаною в землі на околиці Одеси.
Проти чоловіка відкрили справу за двома статтями – умисне вбивство та розбій. Нині затриманий у СІЗО. У разі визнання чоловіка винним у суді йому загрожує довічне позбавлення волі.

Залишити відповідь