В Одесі презентували мобільний додаток “Легальний акциз”

В Одесі, програму “Легальний акциз” розробили для повідомлень про порушення у сфері торгівлі алкоголем та цигарками, як стало Вісті Ньюс. Кожен, хто поставить додаток на телефон, може повідомити про, наприклад, факт незаконної торгівлі чи відсутність ліцензії у підприємців. Розробили програму спільно поліцейські, фіскали та фахівці в області інформаційних технологій. Завантажити на телефон додаток можна через Play Market або App Store. До слова, більше ніде в Україні подібної послуги поки немає. Програма дозволяє вказати геолокацію місця та потім відстежити, як відреагували в поліції та ДФС на заявку.

Гліб Мілютін, керівник ГУ ДФС в Одеській області:

Во время своей работы и из обращений, которые к нам поступают, мы видим, что есть масса пунктов, которые не получают лицензии, которые незаконно продают алкоголь.

Дмитро Головін, начальник ГУ Нацполіції в Одеській області:

Теперь может сообщить не только в письменном виде, как это раньше было, в телефонном виде сообщить о проблеме. Он может через это мобильное приложение выявить, помочь правоохранительным органам, помочь фискальным органам и проконтролировать результаты проведенной работы.

Залишити відповідь