В Одесі ґвалтівник напав на дівчину просто на вулиці

В Одесі затримали підозрюваного у зґвалтуванні 18-річної дівчини. Напад злочинець скоїв уночі, коли жертва поверталася з магазину. Він побив дівчину і кинув її, коли помітив перехожих. Чоловік зараз знаходиться під вартою, як з’ясували Вісті Ньюс.

Ґвалтівник напав на дівчину просто на вулиці. Ударив в обличчя та затяг у підворотню. 18-річна одеситка поверталася з магазину. Усе це відбулося вже затемна. Щойно нападник помітив перехожих, лишив жертву та втік. У поліції нині з’ясовують, чому дівчині не допомогли. А заява надійшла вже від матері постраждалої.

Дмитро Головін, начальник ГУНП в Одеській області:

Непонятная ситуация людей, которые были свидетелями, но не сообщили – ни в полицию, ни родственникам. Поэтому поводу мы сейчас разбираемся.

У нападі та зґвалтуванні підозрюють 32-річного мешканця Іванівського району Одеської області. Чоловік раніше неодноразово був судим. Його наразі затримали.

Дмитро Головін, начальник ГУНП в Одеській області:

Нам пришлось несколько суток искать этого негодяя с использованием, спасибо, журналистам, которые помогали, активистам, которые через соц.сети помогали установить этого человека. На сегодняшний момент он задержан.

За цим фактом розпочали кримінальне провадження за статтею зґвалтування. Злочинцю загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років.

Залишити відповідь