УВАГА ПЕРЕНЕСЕННЯ! Т-Fest у Харкові! 20 ТРАВНЯ у Палаці Спорту в Харкові відбудеться великий концерт знаменитого українського репера T-Fest

ЧОМУ ВАРТО ПІТИ НА КОНЦЕРТ T-FEST У ХАРКОВІ?

Зустріти найспекотніший вечір осені. Почути головні хіти Ті наживо. Поринути у неповторну атмосферу концертів харизматичного артиста.

ВЕЛИКИЙ ОСІННІЙ КОНЦЕРТ T-FEST У ХАРКОВІ 20 травня приготуйтеся прокачати Палац Спорту разом із стильним у неповторним T-Fest! Буде щось карколомне, 100 %! Поспішайте розповісти друзям і замовити квитки: на всіх може не вистачити.

ПОТУЖНА ПРОГРАМА ІЗ ГОЛОВНИХ БЕНЕГРІВ ТА ГУЧНИХ НОВИНОК: ХАРИЗМАТИЧНИЙ ТІ-ФЕСТ НА СЦЕНІ ПАЛАЦУ СПОРТУ

У творчому арсеналі Кирила Незборецького сьогодні багато качових треків, включаючи круті фіти зі Скриптонітом і Бастою, що упевнено б’ють рекорди з переглядів на YouTube. Енергійні і безапеляційно трендові роботи репера викликають шалене захоплення фанів, чия кількість постійно зростає. І забиті вщент зали на виступах Ті – найкраще тому підтвердження. На концерт і у Харкові у фірмовому виконанні артиста прозвучать ваші улюблені хіти «Ламбада», «Улети», «Скандал», «Молодость», «Грустно», «Не бесконечно» та інші треки минулих років та останнього часу.

Приходьте висловити щирий респект крутому реперу, який, з 2017 року є учасником Творчого об’єднання Gazgolder і на цьому зупинятися не збирається. Так, нещодавно репер випустив круте лайв-відео на трек «Тишина» разом із хором Lemni Gospel. Нові вражаючі експерименти і нові вершини – попереду!

Нет описания.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.