Усім дихати правильно! Як харків’янин Роман Беседін вчить східної практики правильного дихання цигун

Харків’янин Роман Беседін надихає сотні людей на здоровий спосіб життя – вчить східній практиці правильного дихання цигун. Вже кілька років майстер спорту міжнародного класу та чемпіон Європи зі спортивного ушу практикує безплатні заняття для всіх охочих. Незабаром його роботу підхоплять на рівні держави – у межах проєкту активні парки.

Година дихання, що діє як лікування. У Харкові майстер спорту міжнародного класу, чемпіон Європи зі спортивного УШУ, чемпіон міжнародного Шаолінського турніру з традиційних стилів УШУ Роман Беседін вчить усіх охочих східної дихальної практики цигун.

Щосуботи в парку Горького викладач із Тайцзіцюань і Цигун проводить безкоштовні заняття. Сюди приходять його чисельні підписники з інстаграм і фейсбук, приєднуються просто зацікавлені красивою і нетиповою для України практикою перехожі.

Учні Романа Беседіна різні за віком, тут жінки та чоловіки, родини, хтось прийшов у цигун із іншого спорту, дехто взагалі нічим спортивним не займався за все життя.

Успіхи, кажуть учні, помітні вже на першому занятті. Головне – дихати стає легше і приходить спокій.

У Китаї цигун надзвичайно розповсюджений. Вчаться правильно дихати і медитувати десятки тисяч людей. В Україні оздоровча практика теж вже скоро може стати доступнішою.

Окрім цигун Роман Беседін викладає Тайцзіцюань – китайське бойове мистецтво, один із видів ушу.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.