Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Уперше від початку вторгнення театр “Тимур” дає особливу виставу – “Диво”! А 4 березня зустріч із акторами театру «Может быть»

Вперше від початку вторгнення театр ,,Тимур” дає особливу виставу – “Диво”! Також юні глядачі зустрінуться з акторами театру «Может быть».
ТКЦ 4 і 19 березня відповідно.
У мирні часи метою вистави було показати, що кожна особлива дитина має право на повагу. А наразі, коли діти стають янголами, найбільше значення має збереження кожного життя “Диво” – вистава присвячення!
Несподіваним подарунком буде зустріч з улюбленими акторами театру “Может быть”. Тож чекають на виставі не тільки дітей, а й дорослих.
Кожен придбаний квиток – особистий внесок у порятунок життів харків’ян, якими опікуються волонтери театру ,,Тимур”.
Вистава відбудеться на сцені ТКЦ – зал знаходиться в цоколі, тож місце безпечне (вул. Сумська 25). Придбати квитки можна за посиланням – https://kharkov.internet-bilet.ua/uk/chudo
Театр «Тимур»: вистава «ДИВО» – Харків, 19 березня 2022. Придбати квитки в internet-bilet.ua
Нет описания.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023