Унікальні вишиванки з червонокнижними візерунками – українські майстрині здивували етно одягом

Український бренд “Вільні люди“, який шиє вишиванки, презентував дивовижний етно одяг. На сорочках і сукнях вишиті червонокнижні види рослин і тварин.

Нет описания фото.

На цих майстрині розмістили на рукавах та плахті суконь вишиті гладдю півонію кримську, цибулю ведмежу, ялівця високого, жука-оленя, тирпича жовтого.

На изображении может находиться: один или несколько человек и люди стоят На изображении может находиться: 1 человек, стоит

А на цій – птаство та тварини. Рукава сукні прикрашені вишивкою. На рукавах гладдю вишиті тварини занесені до Червоної книги України: зубр, горностай, заєць білий, ведмідь бурий, сапсан, глухар.


Мета майстринь  не тільки привернути увагу до зникаючих видів флори та фауни, а ще збір коштів для безхатніх тварин. 10 % від продажу “червонокнижних” моделей направляють на підтримку ГО “В добрые руки”. У Центрі відловлюють та стерилізують безпритульних тварин з метою регулювання їх кількості; утримують тимчасово цуценят, кошенят, тварин після операцій та тяжкохворих; піклуються про тварин-інвалідів, що потребують постійного догляду; шукають своїм підопічним нових хазяїв, а також надають консультації щодо вибору, вирощування та виховання собак.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.