Унікальна кішка “на колесах” шукає дім – пухнасту врятували від смерті

Є казковий кіт у чоботях, а є реальний  на колесах. У Харкові волонтери та ветеринари врятували від смерті кошеня та буквально підняли на лапи. Кішку збила машина, і водій лишив тварину помирати на дорозі з переламаним хребтом. Тепер Б’янка, а так її назвали рятівники, пересувається на спецвізку. У пухнастої вже 2 власних транспорти, але поки немає домівки.

Це Б’янка, але лагідно її звуть “лягушонка в коробчонці“. Окрім функції мурчання є ще гуркіт коліс.
Кошеня принесли скаліченим. Курсанти-рятувальники знайшли тварину на узбіччі  збила машина.

Олена Вербицька, ветеринарка:
Ее травма таковачто у неек сожалению, не было больше шансов ходить полноценно задними ножками. У нее перелом позвоночника.

Тварин із такими травмами часто викидають чи несуть присипляти.

Олена Вербицька, ветеринарка:
Я считаюэто неправильно. Потому что не мы боги и не нам решать  кому жить, кому нетДа, оно особенное. Но тем не менееимеет право на жизнь.

Щоб це котяче життя для Б’янки не стало останнім, підключилися волонтери “Доброго дому”. Харків’яни ж несуть ласощі та по черзі гуляють із кішкою. Найкращим же подарунком став особистий транспорт хенд мейд виробництва.

Колесикивы видите, от детской коляски. Это волонтерская колясочка. А вот это уже собрали благодаря соцсетям.

Кошеня змогло повноцінно рухатися. Спочатку несміливо, а тепер навіть зі спробами підстрибнути. Гуманне ставлення до хворої тварини  норма в Європі. А ось українці поки дивуються чотирилапим на візочках. Волонтери вже шукають пухнастій дім. Але аби-кому не віддадуть  Б’янка потребує більше догляду ніж звичайні коти.

Анастасія, ветеринарка:
Я ее знаю с 2-месячного возрастаОна с характером. Любит вниманиелюбит ласку и совсем не любиткогда к ней применяют силу. Постоять за себя может.

Шанси знайти домівку є. Адже тут днями всиновили кошеня без лапки.

Олена Вербицька, ветеринарка:
Единственный выход  это была ампутация для спасения жизни животногоОна была проведена, и благодаря соцсетям сделали о нем постыПока что он заканчивает еще лечение, но уже нашелся человеккоторый возьмет его в свою семьюНесмотря на то, что это особенный котик.

А нещодавно влаштували двох цуценят, які, як і Б’янка, були частково паралізованими.

Чекає на нових господарів і рудий Персик. Він теж нещодавно почав ходити після важке захворювання.

Зараз пухнасті сусіди змагаються за титул найгучшнішого муркотуна“.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.