Україну не хоче лишати зима: Значне ускладнення погоди на вихідні

Синоптики застерігають українців про значне ускладнення погоди на вихідні й в понеділок, як стало відомо Вісті Ньюс. Штормове попередження зачепить 17, 18 і 19 березня. Зокрема, східні регіони країни засипатиме снігом, що буде переходити у дощ. До всього обіцяють значний перепад температури – у суботу від плюсової до морозу – в неділю. Вітер сягне 20 м на с. До аж ніяк не весняної середини березня посилено готуються Служби порятунку та комунальники. Усі будуть працювати в цілодобовому режиму. Про рівень підготовки напередодні звітували представники райдержадміністрацій Харківщини. Координувати роботу будуть вже на оперативному штабі в неділю. До слова, на магістральних дорогах підготовили 18 майданчиків для тимчасового відстою транспорту, а також 56 пунктів обігріву в підрозділах Харківського облавтодору.

За інформацією комунальних служб Харківської області, в підрозділах газо-водо- та теплопостачання готові до роботи 347 аварійних бригад, 484 одиниці основної та 52 – допоміжної техніки. Ліквідовувати можливі наслідки негоди готові й в обленерго – в разі негоди тут задіють додатково понад 1000 співробітників і 467 одиниць техніки. До роботи на дорогах області готові 742 одиниці спецтехніки, ще 480 можуть залучити в разі потреби.

Євгеній Шахненко, заступник голови Харківської облдержадміністрації:

Доложили все службы, в первую очередь, дорожные доложили о количестве техники и горюче-смазочных материалов. Службы Облэнерго, службы по чрезвычайным ситуациям, службы полиции. Мы еще раз определили порядок взаимодействия, координации наших движений. Хочу сказать, что на сегодняшний день по докладам – все службы готовы. Материалы, запасные части, техники, людской ресурс – полностью есть в наличии. Все службы будут работать в круглосуточном режиме.

Залишити відповідь