Українці вибороли три золоті медалі на Іграх Нескорених

У Сіднеї стартували Ігри Нескорених. У перший же день змагань збірна України завоювала медаль. Бронзу виборов Денис Фіщук. Траса була дуже складною наголосив спортсмен вже після фінішу. Чоловік брав участь у велогонці. Розрив між ним та срібним призером австралійцем Tim Grover був зовсім невеликим. Ветеран ЗСУ прийшов до фінішу всього за 2:53. Найвища швидкість досягала 60 км на годину.
За крок до медалі зупинився інший українець Сергій Шимчак. Він посів 4 місце у категорії Men’s Road Cycling IRB1. Час спортсмена — 4:07.

Традиційні підсумки дня. Сергій Ільницький (Sergio Iln) та Александр Белобоков під час змагання з веслування на…

Опубліковано Invictus Games: Team Ukraine Понеділок, 22 жовтня 2018 р.

І вже 22-го жовтня Нескорені вибороли дві золоті медалі: перше золото виборов Олександр Бєлобоков. Він змагався з веслування на тренажерах у категорії «швидкість за одну хвилину». Другу золоту медаль взяв капітан української збірної Сергій Ільницький. Його спорт — веслування на тренажерах у категорії Men’s IR6. Ільницький розділив перше місце з австралійським спортсменом. Категорія, в якій брав участь ветеран, була найбільшою в ній змагалися 64 учасники. Другий рік поспіль капітан української команди виборює золоту медаль у категорії швидкість за одну хвилину.

23 жовтня Олександр Гавриленко виборов золоту медалль Invictus Games Sydney 2018 presented by Jaguar Land Rover з пауерліфтингу у середній вазі! Три спроби і кожна була рекордною для його групи — 165 кг, 172 кг та фінальні 177 кг!

Вітаємо Олександра Гавриленка із золотою медаллю Invictus Games Sydney 2018 presented by Jaguar Land Rover з…

Опубліковано Invictus Games: Team Ukraine Вівторок, 23 жовтня 2018 р.

Україна вдруге бере участь в Іграх Нескорених. І вболівальники підтримують збірну на кожному етапі. Представники української громади в Австралії на трибунах підтримували спортсменів новим офіційним військовим зверненням.