Українським благодійникам стали більше довіряти – Олександр Фельдман

Украинским благотворителям стали больше доверять, – таку точку зору висловив на Business Wisdom Summit 2018 у Києві народний депутат України, засновник Міжнародного благодійного фонду «Фонд Олександра Фельдмана» Олександр Фельдман.

Уже сейчас можно говорить о другом подходе и отношении к благотворителям. И, что главное, количество людей, которые занимаются благотворительностью, растет. По данным соцопроса, проведенного в феврале 2018 года, 70% украинцев в течение последнего года так или иначе оказывали помощь нуждающимся. Это дает нам шанс, что очень скоро благотворительность в нашей стране станет массовой, восприятие ее в обществе полностью изменится, – підкреслив меценат Олександр Фельдман.

Він представив учасникам саміту ключові проекти, створені на базі Соціально-гуманітарного мультикомплексу Фельдман Екопарк, на підтримку яких зараз концентрує свої зусилля Фонд Олександра Фельдмана: Центр психосоціальної реабілітації, Центр порятунку диких, екзотичних і домашніх тварин «Добрий будинок», Центр реабілітації кажанів, а також діяльність Всесвітнього відкритого фонду реабілітації та реінтродукції тварин (WOFARR).

За словами Олександра Фельдмана, ідея, закладена в Соціально-гуманітарному мультикомплексі Фельдман Екопарк і пов’язаних з ним проектах – в об’єднанні різних напрямків. Це і психосоціальна реабілітація дітей та дорослих, і порятунок тварин, і збереження рідкісних видів флори й фауни України та робота з соціально незахищеними верствами населення, і багато іншого.

Залишити відповідь