Український прапор над небом Луганська — небесна пошта на окуповану територію

«Небесна пошта» до окупованого Луганська. У Станиці Луганській місцева громада, військові та волонтери розгорнули стяг площею 66 квадратні метри, як стало відомо Вісті Ньюс. Повітряні кульки з побажаннями та словами любові понесли жовто-синій через лінію розмежування на поки окуповану територію. Усе для того, аби сказати, що Луганськ і Донецьк — це Україна.

Ще трохи й цей величезний стяг замайорить над окупованим Луганськом. Прапор шість на одинадцять метрів виготовили волонтери та ті, хто виїхав із зони бойових дій. «Слава Україні», «ми всі вас любимо», — написали на повітряних кульках учасники акції. Єдине, що вони хотіли сказати незвичною повітряною поштою: Донецьк і Луганськ — це Україна. Обличчя цієї дівчини закрите, вона іноді проживає на окупованій території.

Оскар, учасниця акції:

Снежное всегда со мной, хотя бы во флаге. К сожалению, сейчас я не могу поехать домой в силу разных обстоятельств, но и частичка моего города всегда со мной и вот сегодня меня поддерживают патриоты и с той стороны, и они знают, что ради них все это делается, их силами, их средствами. Несмотря на то, что мы разъехались по всей Украине, кто-то остался. Тем не менее мы всем патриоты. Рано или поздно война все равно окончится и мы вернемся все домой. Это нас греет, это то, о чем мы думаем каждый день и чего ждем каждый день.
У тому, що такий лист потрібен жителям окупованої території — не сумнівається ніхто
Оскар, учасниця акції:
Там очень ждут Украину. И пусть никто не верит, что там не осталось наших людей. Их огромное количество. Просто говорить о любви к Украине там очень опасно.

Валерій Басалига, командир групи цивільно-військового співробітництва штабу «Луганськ»:

Ця акція проводилась в Донецькій області, зараз ми вирішили провести також у Луганській області. Вибрали населений пункт Станиця Луганська. Вона найближче знаходиться до Луганська. І тому зараз ми тут і зараз ми працюємо.

Запуск приурочили до Дня Соборності України.

Новини. Харків&Україна visti.news

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

bigmir)net TOP 100