Українські зірки закликають взяти безхатню тварину – Бабкіни, Козловський, TARABAROVA та інші

Ділися теплом і любов’ю – до цього закликає соціальна акція #takeapetua. Вона проходить вже втретє, і на цей раз єднає Харків і Київ. Українські зірки в обох містах завітали до фотостудій, щоб привернути увагу до покинутих на вулицях тварин.

Вже 5 грудня в Харкові відбудеться презентація проекту та фотоакалендаря на підтримку бездомних тварин. У ньому взяли участь відомі українські музиканти, актори, телеведучі, кулінари і хореографи: TARABAROVA, Сергій і Сніжана Бабкін, Dj NANA, Артем Пивоваров, співачка GARNA (Олена Левашова), Річард Горн, Віталій Козловський, Василь Голованов, Катерина Пєскова, Анастасія Снадная , група Пающіє труси, Вікторія Ткач з дочкою Лізою та інші.

Віталій Козловський, співак:

У дитинстві у мене була безпородна кішка, розумна і ласкава. Дуже прив’язана до дому, до сім’ї. Я навіть уявити не можу, як вона могла б виживати на вулиці. А бездомних «хвостиків» зараз так багато. Попереду зима. І, можливо, від вас залежить чиєсь життя. Якщо ви хочете взяти собаку або кішку, подумайте, може бути, найвідданіший і вірний друг чекає вас в притулку для бездомних тварин?

Завдяки проекту вже були влаштовані в родини десятки тварин, наголошують організатори:

Проект покликаний нагадати кожному з нас про статус людини всередині нас. Неважливо скільки тобі років, яке у тебе положення в суспільстві і займана посада, важливо наскільки ти людина, щоб взяти на себе відповідальність за чиєсь життя. Ми хочемо донести меседж необхідності допомоги притулкам, які абсолютно не фінансуються ні бюджетними, ні грантовими організаціями, а живуть і допомагають тваринам виключно за рахунок небайдужих людей. І таких людей в нашому світі має ставати більше.

У різні роки до проекту залучали тварин із харківських притулків, у 2019 зйомки соціального календаря пройшли в Києві спільно з вихованцями Гостомельського притулку для тварин. Календар можна буде придбати, а всі кошти від продажу будуть спрямовані притулку.

Де шукати презентацію? Фотовиставка та презентація календаря пройде 5 грудня в ресторані InЖІР (Олексіївський лугопарк, пров. Буковий, 10).

Початок – о 19:00.

У Києві презентація відбудеться 7 грудня.

Зверніть увагу! – у рамках заходу відбудеться презентація Всеукраїнської освітньої платформи для жінок NovaYa. Показ колекції Un Сliche від бренду VANYA і дизайнера Іллі Іванова. Прем’єра – сольний проект співачки Альони Левашева – GARNA. І виступ співака Віталія Козловського. Ведучим заходу буде Ваня Русанов.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.