Українські чирлідерки треті у світі! Медалі і в студенток, і в “найстарішого” клубу Nice ladies

Nice ladies – чирлідерки з Харкова здобули перемогу на 10 чемпіонаті світу в Японії. Український клуб прославився, як перший “віковий” гурток із чирлідингу. Тут найстаршій учасниці 70+. Про них багато пишуть, багато знімають, а вони багато працюють. Сісти на шпагат, коли в тебе давно є песнія, – справа не з легких!

Про здобуття бронзи спортсменки написали на свої інстаграм-сторінці. Ми вітаємо переможиць і чекаємо в Харкові, щоб розказати про поїздку та перемогу більш детально. Чемпіонат відбувся 23–24 листопада в місті Такасакі (Японія).

Дівчата з Nice ladies у номінації “Cheer Dance Doubles Masters” стали бронзовими призерами: це старший викладач Каразінського університету Надія Авдасьова разом з Оленою Кравченко.

Ще одна бронза Чемпіонату світу в студенток – призерами у номінації CHEER DANCE SENIORS стали представниці Каразінського університету Анастасія Акулова та Ірина Пелих (юридичний факультет), Юлія Гундар (факультет математики та інформатики), Марина Кобзар та Ганна Муравська (факультет комп’ютерних наук), Валерія Папакіна (факультет міжнародних економічних відносин та туристичного бізнесу), Альона Ніконова (факультет психології) та Єлізавета Герасименко (ХДАФК). 

На изображении может находиться: 3 человека, люди улыбаются

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.