Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Українські безпілотники – новинки та проекти вітчизняних виробників

ACS-3. Українські інженери Авіаційної виробничої компанії СГ “Скаетон” виготовили новий безпілотник. Про літальний апарат розповіли в проекті “Про військо”.

Дрон вже залучали до робіт на арсеналі в Ічні. Він дав змогу зняти територію та розробити план із гасіння пожежі. ACS-3 цікавий і для армії. Його важко перехопити, він оснащений тепловізором, і за його допомоги здатен побачити людину на відстані 2 км.


Окрім приватних компаній розробкою безпілотників займаються і держпідприємства. Свій проект конструктори ДП “Антонов” показали на XI Міжнародному авіакосмічному авіасалоні “Авіасвіт-ХХІ”. Безпілотник, за задумом інженерів, має суто військове призначення.

Ігор Стаховський, провідний конструктор відділу перспективного проектування ДП “Антонов”:

Назначение аппарата сугубо военное: разведка, наблюдение, ударные функции, в которых может быть заинтересован заказчик

Апарат наразі на стадії розробки. Він вирізняється своєю потужністю.

Ігор Стаховський, провідний конструктор відділу перспективного проектування ДП “Антонов”:

Аппарат являет собой самолет размахом практически 26 метров, длиной 14, взлетным весом до 6 тонн, с 2 двигателями турбо-винтовыми разработки КБ Ивченко прогресс, мощностью 450 лошадиных сил, которые позволяют ему осуществлять полет до 12 тыс. м. в течение 24 часов. Отличительная черта нашего аппарата – это наличие 2 двигателей. Те аппараты однодвигательные, наш дводвигательный. То есть при отказе одного из двигателей, мы можем не только успешно выполнить задание, но и завершить полетное задание. Это важно. Особенно в условиях фронта.

На “Авіасвіті” були представлені розробники БПЛ з різних країн. У світі цій галузі зараз приділяють посилену увагу, йдеться як про самі безпілотники, так і про засоби боротьби з ними. На думку голови правління корпорації “ФЕД”, Україна має серйозний потенціал у напрямку.

Віктор Попов, голова правління ПАТ «ФЕД»:

Отсутствие осмысленного государственного заказа со стороны наших военных, МЧС – это привело к тому, что мы сегодня отстаем. Поэтому, я считаю, что те направления, которые записаны в стратегии, они тоже это подразумевают, но заказ нужен государственный.

Зараз на озброєнні ЗСУ знаходиться близько 30 типів безпілотників, але, на думку, експертів більшість із них вже застарілі й не можуть виконувати свою функцію, зокрема, на передовій в зоні ООС. Тому розробка і замовлення новітніх зразків є нагальною.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023